Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Pramogos Rygoje


Ryga – ne tik Latvijos sostinė, bet ir didžiausias miestas Baltijos šalyse. Jei planuojate kelionę į šį nuostabų miestą, jums būtinai reikia sužinoti ne tik tai, kokius objektus privalote pamatyti, bet ir kokias pramogas galite išbandyti Latvijos sostinėje.

Pramogos Rygoje

  • „Lido“ atrakcionų parkas. Šis parkas – geriausia vieta ieškantiems aktyvios veiklos ir ekstremalių pojūčių. Šiame parke veiklos ras kiekvienas šeimos narys – vaikams organizuojamos kūrybinės veiklos kartu su linksmais kostiumais apsirėdžiusiais prižiūrėtojais. Nepamirškime ir taip vaikų mėgstamų batutų ir kitų pripučiamų atrakcionų. Nevalia manyti, jog šis atrakcionų parkas skirtas tik vaikams. Suaugusieji tikrai ras jiems tinkamų atrakcionų, karuselių ir katapultų. Nepamirškite apsilankyti „Lido“ užkandinėje ir paragauti tradicinių latviškų patiekalų!
  • Vandens pramogos Rygoje. Vos už dvidešimties kilometrų nuo Rygos įsikūręs „Livu“ vandens parkas. Tai didžiausias uždaro tipo vandens pramogų parkas visame Baltijos ir Rytų Europos regione. Vasaros metu veikia ir papildoma atvira zona, įrengta lauke. Šiame parke rasite ne tik įvairių rūšių atrakcionų ir baseinų, tačiau taip pat ir saunų, pirčių ir barų. Nepraleiskite progos apsilankyti viename didžiausių vandens atrakcionų parkų!

Pramogos Rygoje laukia jūsų, todėl skubėkite įsigyti kelionės bilietus!

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC