Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Rygos universitetai


Latvija – nuostabi šalis, kurioje jaunam žmogui atsiveria puikios galimybės. Latvijos sostinėje Rygoje jaunimas ne tik ieškosi perspektyvaus darbo, tačiau taip pat ir renkasi studijų galimybę šiame mieste. Domina studijos Rygoje? Siūlome jums susipažinti su geriausiais Rygos universitetais.

Rygos universitetai

Švietimo ir mokslo sistema Latvijoje – labai panaši į Lietuvos švietimo sistemą. Mokslas užsienio piliečiams – mokamas, tačiau yra galimybė gauti Latvijos valstybės finansavimą. Verta paminėti, kad daugumoje Latvijos ir Rygos aukštojo mokslo institucijų dėstoma latvių kalba, tačiau yra programų, dėstomų rusų, vokiečių ir anglų kalbomis.

Populiariausi Rygos universitetai:

  • Latvijos universitetas – seniausias ir didžiausias universitetas Latvijoje, kuriame yra net 13 fakultetų.
  • Rygos technikos universitetas – sovietmečiu šis universitetas buvo atskirtas nuo Latvijos universiteto ir įkurta savarankiška autonominė aukštoji mokslo įstaiga.
  • Rygos Stradinio universitetas – pavadintas žymaus chirurgo P. Stradinio vardu. Šiame universitete populiariausios medicinos ir stomatologijos studijos, kurių mokymas čia laikomas geriausiu visose Baltijos šalyse.

Ekonomikos studijos Rygoje
Vienos populiariausių studijų tiek Rygos mieste, tiek visoje Latvijoje – ekonomikos studijos. Jei domina būtent ši studijų kryptis, siūlome jums dvi perspektyviausias galimybes:

  • Rygos universitetas. Ekonomika Rygos universitete – puikus pasirinkimas. Populiariausios čia – magistro studijos. Įgykite aukšto lygio išsilavinimą kaimyninėje šalyje!
  • Stockholm school of economics in Riga. Ši mokymo įstaiga – bene pati geriausia ekonomikos ir verslo mokykla visoje Rytinėje Europos dalyje. Mokykitės ekonomikos ir verslo subtilybių iš geriausių specialistų!
Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC