Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Rygą


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kraštų. Lietuviai ypač mėgsta Rygą, kadangi ji yra netoli Lietuvos, todėl ją pasiekti itin paprasta. Nuo Lietuvos iki Rygos galima važiuoti automobiliu, tačiau tai užtruktų kelias valandas, tad kitas optimaliausias variantas – skrydis lėktuvu. Jeigu planuojate atostogas Rygoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Lėktuvo bilietų kainos

Bilietų kainos Ryga – Stokholmas visus metus išlieka panašios, išskyrus šventines gruodžio mėnesio dienas, kai čia atvyksta turistai arba užsienyje gyvenantys emigrantai sugrįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kuomet miestas sulaukia didžiausio turistų iš viso pasaulio skaičiaus.
Bilietų kainos į Londonas – Ryga yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilietų kainos į Rygą visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.
Taip pat bilietų kainos į Rygą pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido.

Planuokite savo keliones iš anksto ir tikrai nenusivilsite. Gero skrydžio!

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC