Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Ryga - Dublinas


Apie Rygą galite vartyti kelionių žurnalus, žiūrėti dokumentinius filmus bei klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti Latvijos sostinę, privalote joje apsilankyti patys. Dažnas lietuvis renkasi šį miestą savo atostogų objektu, kadangi jis yra arti Lietuvos, kainos daugeliu atžvilgių panašios, o pats miestas turi daug lankytinų objektų, vietovių, kurias privaloma pamatyti. Jeigu jus domina Rygos muziejai, istoriniai ir archeologiniai paminklai, iš anksto užsisakykite pigius lėktuvo bilietus ir pasiekite tikslą už mažesnę kainą jums patogiu metu.

Skrydžiai Ryga – Bergenas

Ryga – Bergenas skrydžiai – optimaliausias variantas žmonėms, norintiems pasiekti Norvegijos miestą tam tikru metu, bet nerandantiems bilietų iš Lietuvos. Rygą pasiekti labai paprasta, tai vos kelios valandos autobusu, o automobiliu – dar mažiau. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs bilietai Ryga – Bergenas

Pigūs bilietai Ryga – Bergenas parduodami labai dažnai. Geriausios kainos siūlomos tada, kai žmogus juos perka iki išskridimo datos likus maždaug penkiems arba šešiems mėnesiams. Taip pat pigūs lėktuvo bilietai Bergenas – Ryga būna skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas. Nepraleiskite paskutinės minutės pasiūlymų ir pamatykite Bergeną dar pigiau.

Skrydis Ryga – Bergenas neprailgs, todėl jūs greitai galėsite mėgautis viešnage šiame nuostabiame Norvegijos mieste.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC