Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Ryga - Kopenhaga


Apie Rygą galite vartyti kelionių žurnalus, žiūrėti dokumentinius filmus bei klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti Latvijos sostinę, privalote joje apsilankyti patys. Dažnas lietuvis renkasi šį miestą savo atostogų objektu, kadangi jisai yra arti Lietuvos, kainos daugeliu atžvilgių panašios, o pats miestas turi daug lankytinų objektų, vietovių, kurias privaloma pamatyti. Jeigu jus domina Rygos muziejai, istoriniai ir archeologiniai paminklai, iš anksto užsisakykite pigius lėktuvo bilietus ir pasiekite tikslą už mažesnę kainą jums patogiu metu.

Skrydžiai Ryga – Kopenhaga

Kartais planuodami savo atostogas ir norėdami įsigyti lėktuvų bilietus, žmonės neberanda laisvų vietų. Vienas iš variantų – rinktis skrydį Ryga – Kopenhaga. Skrydžiai Ryga – Kopenhaga vykdomi kiekvieną savaitę, netgi kelis kartus per ją, todėl, norėdami išskristi į šį miestą ilgajam savaitgaliui, neturėtų kilti problemų.

Bilietai Ryga – Kopenhaga

Ryga – Kopenhaga bilietai yra parduodami internetu. Juos nusipirkti labai paprasta, užtenka kelių mygtukų paspaudimų. Šiuo metu Ryga – Kopenhaga skrydžiai kainuoja vos nuo 17 eurų, todėl norėdami pamatyti Danijos sostinę, o tuo pačiu dar ir pačią Latviją, kuo skubiau įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir įgyvendinkite savo svajonę.
Lėktuvas Ryga – Kopenhaga skraidina labai greitai, todėl kelionė neprailgs, o sutaupę pinigėlių lėktuvo bilietui, galėsite juos išleisti kitoms pramogoms, kurias siūlo Danijos sostinė.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC