Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Ryga - Trondheimas


Apie Rygą galite vartyti kelionių žurnalus, žiūrėti dokumentinius filmus bei klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti Latvijos sostinę, privalote joje apsilankyti patys. Dažnas lietuvis renkasi šį miestą savo atostogų objektu, kadangi jis yra arti Lietuvos, kainos daugeliu atžvilgių panašios, o pats miestas turi daug lankytinų objektų, vietovių, kurias privaloma pamatyti. Jeigu jus domina Rygos muziejai, istoriniai ir archeologiniai paminklai, iš anksto užsisakykite pigius lėktuvo bilietus ir pasiekite tikslą už mažesnę kainą jums patogiu metu.
Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, jog tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą Rygos oro uosto. Rygos oro uoste skrydžiai vykdomi į visus pasaulio kampelius – ne tik į Europos šalis, bet ir į Aziją, Ameriką ar Tolimųjų Rytų valstybes.

Ryga – Trondheimas

Planuojate keliauti į Norvegiją? Pirmiausia jums vertėtų pasidomėti kelionės galimybėmis. Jei Lietuvos oro uostų siūlomi skrydžiai ir skrydžių datos netenkina jūsų norų, siūlome pasidomėti skrydžiais vykdomais iš Latvijos. Pateikiame viską, ką jums reikia žinoti, norint skristi iš pagrindinio Latvijoje – Rygos oro uosto į Trondheimą.
Jei domina kelionė į vieną iš turtingiausių valstybių, Skandinavijos milžinę, kalnuotąją Norvegiją – jūsų dėmesiui pateikiame visą naudingą informaciją tema „Ryga – Trondheimas skrydžiai“.

  • Ryga – Trondheimas skrydis. Latvija – Norvegija tiesioginiai skrydžiai vykdomi kelis kartus per dieną. Dažniausiai vykdomi tiesioginiai skrydžiai į vieną iš netoli Oslo esančių oro uostų – Tarptautinį Oslo oro uostą arba Tarptautinį Rygge oro uostą. Tiesioginis skrydis Ryga – Trondheimas bus greitas, todėl jus net nepajusite kaip atsidursite Norvegijos mieste.
  • Latvija – Norvegija pigūs skrydžiai. Lėktuvų bilietai Ryga – Trondheimas kainuos daug pigiau, jei juos užsisakysite iš anksto, likus šešiems ar daugiau mėnesių iki jūsų kelionės datos.
Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC