Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Ryga - Vilnius


Apie Rygą galite vartyti kelionių žurnalus, žiūrėti dokumentinius filmus bei klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti Latvijos sostinę, privalote joje apsilankyti patys. Dažnas lietuvis renkasi šį miestą savo atostogų objektu, kadangi jis yra arti Lietuvos, kainos daugeliu atžvilgių panašios, o pats miestas turi daug lankytinų objektų, vietovių, kurias privaloma pamatyti. Jeigu jus domina Rygos muziejai, istoriniai ir archeologiniai paminklai, iš anksto užsisakykite pigius lėktuvo bilietus ir pasiekite tikslą už mažesnę kainą jums patogiu metu.

Ryga – Vilnius skrydžiai

Ryga – Vilnius skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net dažniau. Ryga nuo Vilniaus nėra labai atitolusi, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Ryga – Vilnius tiesioginiai skrydžiai

Ryga – Vilnius lėktuvai skraido tiesiogiai. Pastaruoju metu tai dažnas reiškinys oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei tikrai neprailgs. Pasirūpinkite veikla skrydžio metu: pasiimkite žurnalą, knygą ar nešiojamą kompiuterį ir nenuobodžiaukite kelionės metu.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Ryga – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai;
  • Ryga – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai.

Pigiausi Ryga – Vilnius lėktuvų bilietai būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC