Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Pigios kelionės į Rygą


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. Taip pat tai didžiausias Baltijos šalių miestas, esantis ties Dauguvos žiotimis. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, todėl vilioja turistus apsistoti jame nors trumpam ir pasivaikščioti jo įstabiomis gatvelėmis.

Tačiau siekiant, kad kelionės į Rygą metu nenusiviltumėte, svarbu ne tik įsigyti lėktuvo bilietus, bet ir pasirūpinti ne ką mažiau svarbiais kelionės elementais – gyvenamąja vieta bei atostogų planavimu.

  • Tinkamai pasirinktas viešbutis. Jūsų nakvynės vieta turi atitikti ne tik Jūsų poreikius, bet ir galimybes. Pigios kelionės į Rygą metu, gyvendami itin aukštos klasės viešbutyje, aukosite kitus atostogų malonumus.
  • Gerai suplanuotos atostogos. Pigios kelionės į Rygą metu suplanuokite, ką norėtumėte pamatyti ir kokius lankytinus objektus planuojate aplankyti jūsų atostogų metu. Nepamirškite pasidomėti turistams taikomomis nuolaidomis, transporto, kuriuo keliausite svečioje šalyje, rūšimis – taip kelionė į Rygą nepateiks jums jokių nesklandumų.
  • Laisvalaikis. Kelionės į Rygą bilieto kainą gali kompensuoti brangūs atostogų malonumai. Stengdamiesi sutaupyti, nepamirškite pasidomėti ne tik lankytinais objektais, bet ir nemokamais renginiais, kurie vyks jūsų kelionės metu.

Daugiau informacijos galite sužinoti šalies turizmo tinklapyje: http://www.latvia.travel/en/city/riga-8

Kelionės į Rygą kaina priklauso ir nuo žmonių pragyvenimo lygio šalyje. Susipažinę su šios šalies gyvenimo ypatumais galėsite planuoti savo kelionės išlaidas bei atostogų kaštus.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC