Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Kelionės iš Rygos


Apie Rygą galite vartyti kelionių žurnalus, žiūrėti dokumentinius filmus bei klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti Latvijos sostinę, privalote joje apsilankyti patys. Dažnas lietuvis renkasi šį miestą savo atostogų objektu, kadangi jis yra arti Lietuvos, kainos daugeliu atžvilgių panašios, o pats miestas turi daug lankytinų objektų, vietovių, kurias privaloma pamatyti. Jeigu jus domina Rygos muziejai, istoriniai ir archeologiniai paminklai, iš anksto užsisakykite pigius lėktuvo bilietus ir pasiekite tikslą už mažesnę kainą jums patogiu metu.

Kelionės iš Rygos

Kokios kelionės iš Rygos pačios populiariausios? Žinoma, poilsinės kelionės iš Rygos. Ryga – didesnis miestas už Vilnių, kad avialinijos šiame mieste gali pasiūlyti daug daugiau tiesioginių skrydžių nei mūsų šalyje. Dažniausiai turistus domina šios kelionės:

  • Kelionės iš Rygos į Egiptą;
  • Kelionės į Turkiją iš Rygos;
  • Kelionės iš Rygos į Tenerifę.

Egiptas, Turkija ir saulėtoji Tenerifė – dažniausiai turistų lankomos vietos. Jei ir jus domina viena iš šių kelionių – daugiau informacijos ieškokite internete. Skrydžiai tikrai neprailgs, o pasirūpinę pigiais lėktuvo bilietais, pamatysite norimas šalis jums patogiu metu už mažesnę kainą.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC