Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Poilsis Rygoje


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. Taip pat tai didžiausias Baltijos šalių miestas, esantis ties Dauguvos žiotimis. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, todėl vilioja turistus apsistoti jame nors trumpam ir pasivaikščioti jo įstabiomis gatvelėmis.

Poilsis Rygoje

Jei savo kelionei pasirinkote Rygos miestą – geras poilsis Latvijoje, Rygoje, garantuotas. Šiame mieste gausu lankytinų objektų, istorinių paminklų ir muziejų. Tačiau, jei norite išties gerai praleisti laiką ir atgauti jėgas – apsilankykite SPA centruose. Geriausi SPA centrai įsikūrę prabangiuose viešbučiuose.
Poilsis Rygoje SPA populiarus laisvalaikio praleidimo būdas. Leisti laiką SPA centruose mėgsta įvairaus amžiaus žmonėmis, šeimos, draugų kompanijos. Toks poilsis atpalaiduoja, todėl kiekvienas lankytojas gali pamiršti kasdienybę ir atostogų metu pailsėti.

Poilsis Rygoje prie jūros

Poilsis Rygos pajūryje – optimali galimybė pabūti su mylimu žmogumi dviese. Atostogoms Rygoje dviems? Puiki mintis! Įsimylėjėlių poros dažniausiai renkasi savaitgalio kelionę prie jūros. Poilsis Rygoje – tai puiki proga pailsėti atvažiavus į miestą net savaitgaliui, kadangi miestas nuo Lietuvos nutolęs po kelis šimtus kilometrų.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC