Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Rygoje


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. Taip pat tai didžiausias Baltijos šalių miestas, esantis ties Dauguvos žiotimis. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, todėl vilioja turistus apsistoti jame nors trumpam ir pasivaikščioti jo įstabiomis gatvelėmis.

Nusibodo rutina ir pilka kasdienybė? Svajojate pabėgti nuo jus supančios aplinkos bei atgauti jėgas? Savaitgalis Rygoje – kaip tik jums! Palankūs orai ir lankytinų objektų gausa šioje šalyje vilioja turistus iš visos Europos.

Savaitgalis Rygoje

Ką vertėtų žinoti apie savaitgalio keliones į Rygą? Pirmiausia – užsisakykite kelionės bilietus į norimą šios šalies miestą. Pasirūpinę bilietais iš anksto, galėsite sutaupyti pinigų. Kai lėktuvo bilietais pasirūpinta, vertėtų pradėti kelionės planavimą.

  1. Pasirinkite jums tinkamiausią viešbutį. Svarbiausia – tinkama viešbučio lokacija. Jums bus patogiausia, jei viešbutis bus netoli miesto centro – taip bus lengviau aplankyti visas norimas lankytinas vietas. Prieš atliekant viešbučio numerio rezervaciją, pasidomėkite, ar yra rezervacijos atšaukimo mokestis – kad netektų išlaidauti pasikeitus kelionės planams.
  2. Įdėmiai išstudijuokite visus lankomiausius jūsų pasirinkto miesto objektus. Kadangi jūsų kelionė truks vos kelias dienas, išsirinkite pačias netikėčiausias ir įdomiausias vietas.
  3. Svarbiausias dalykas keliaujant – žemėlapis. Prieš skrisdami į kelionę, nepamirškite įsigyti miesto, į kurį skrendate, žemėlapį.

Romantiškas savaitgalis dviems Rygoje

Savaitgalis Rygoje dviems? Puiki mintis! Įsimylėjėlių poros dažniausiai renkasi savaitgalio kelionę į Siguldą. Per tris kilometrus nuo miestelio nutolęs Gaujos nacionalinis parkas, kuriame stūkso Turaidos pilis. Legenda byloja, jog šioje vietoje kadaise tragiškai žuvo įsimylėjusi mergina.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC