Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Turizmas Rygoje


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. Taip pat tai didžiausias Baltijos šalių miestas, esantis ties Dauguvos žiotimis. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, todėl vilioja turistus apsistoti jame nors trumpam ir pasivaikščioti jo įstabiomis gatvelėmis.

Turizmas Rygoje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, plūstantiems į Rygą.
Rygos turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireiktiatostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek anglų, tiek rusų kalbomis.

Turizmas Rygoje

Latvijos kurortai įsikūrę prie Baltijos jūros krantų. Ramūs miesteliai, balti smėlėti paplūdimiai ir jaukios kavinukės – visa, ko reikia geroms ir neužmirštamoms atostogoms prie jūros.

Vandens turizmas Latvijoje

Latvijoje, kaip ir Lietuvoje, gausu upių ir ežerų. Plaukiojant Latvijos upėmis galima mėgautis miškingais peizažais, stebėti kranto uolienų atodangas ir leisti aktyvų laisvalaikį gamtoje. Jei esate patyrę vandens sporto mėgėjai, siūlome jums keliauti pavasarį – tuo metu upės būna itin sraunios, todėl ekstremalūs pojūčiai garantuoti!
Vandens turizmas Latvijoje itin populiarus Gaujos ir Amatos upių regionuose. Amata – srauniausia Latvijos upė, kurios krantai itin uolėti. Žymiausios Zvartės uolienos – viena vaizdingiausių vietų Amatos upės vagose.
Trečioji pagal populiarumą Latvijos upė – Abava. Šios upės teritorija yra saugoma, kadangi šalia įsikūręs Abavos senvagės gamtos parkas, kuriame gausu geologinių paminklų.
Turizmas Rygoje – puiki galimybė pailsėti ir gerai praleisti laiką nuostabioje gamtoje!

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC