Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Rygą


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kraštų. Lietuviai ypač mėgsta Rygą, kadangi ji yra netoli Lietuvos, todėl ją pasiekti itin paprasta. Nuo Lietuvos iki Rygos galima važiuoti automobiliu, tačiau tai užtruktų kelias valandas, tad kitas optimaliausias variantas – skrydis lėktuvu. Jeigu planuojate atostogas Rygoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Pigūs skrydžiai į Rygą

Skrydžiai į Rygą iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų: (Vilniaus, Kauno, Palangos) oro uostų. Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Rygą tapo dar lengviau prieinami. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Rygą įsigyti, dažniausiai, galite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Tiesioginiai skrydžiai į Rygą

Tiesioginiai skrydžiai į Rygą iš Vilniaus vykdomi kiekvieną savaitę. Ryga nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolusi labai nedaug, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Jeigu nenorite leisti laiko veltui, pasirūpinkite veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC