Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė iš Rygos


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kraštų. Lietuviai ypač mėgsta Rygą, nes ji yra netoli Lietuvos, todėl ją pasiekti itin paprasta. Nuo Lietuvos iki Rygos galima važiuoti automobiliu, tačiau tai užtruktų kelias valandas, tad kitas optimaliausias variantas – skrydis lėktuvu. Jeigu planuojate atostogas Rygoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Paskutinė minutė iš Rygos

Paskutinės minutės kelionės iš Rygos yra dažnai pateikiamos įvairių skrydžių bendrovių. Paskutinės minutės iš Rygos arba labai pigių bilietų įsigyti galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.
Paskutinės minutės pasiūlymai dabar galėtų būti palyginami su akcijų paskelbimu, kai išleidžiamas tam tikras kiekis bilietų už vieną eurą ir t. t. Tai – reklaminės akcijos, kurių žinia paplinta taip greitai, kaip ir parduodami pigieji bilietai.

Jeigu esate spontaniški ir mėgstate iššūkius, pasirūpinkite, kad paskutinė minutė iš Rygos bei į ją būtų kuo pigesnė ir iš anksto susiplanuokite likusias kelionės išlaidas. Nors Ryga nėra brangus miestas, vis dėlto, palyginus su Lietuva, kainos yra aukštesnės.

Linkime malonaus poilsio ir gero skrydžio į Rygą bei iš jos.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC