Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Rygos oro uostas


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kraštų. Lietuviai ypač mėgsta Rygą, nes ji yra netoli Lietuvos, todėl ją pasiekti itin paprasta. Nuo Lietuvos iki Rygos galima nuvažiuoti automobiliu, tačiau tai užtruktų kelias valandas, tad kitas optimaliausias variantas – skrydis lėktuvu. Jeigu planuojate atostogas Rygoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais. Nepamirškite pasidomėti oro uostu, į kurį atskrisite ir būtinai susiplanuokite kaip iš jo nuvyksite į reikiamą lokacijos vietą.

Parkingas Rygos oro uoste kainuoja visai nebrangiai. Dažniausiai parkingas Rygos oro uoste reikalingas žmonėms, atvažiuojantiems iš Lietuvos ir pasirinkusiems skrydį iš Rygos oro uosto. Rygos oro uosto adresas pasirinkusiems skrydį iš jo tikrai bus reikalingas norint surasti pastato lokacijos vietą.

Svarbiausias dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti – kelionės bilietai. Tam, kad galėtumėte užsisakyti lėktuvo bilietus, turite pasirinkti miestą į kurį skrisite. Jūsų dėmesiui pateikiame pagrindinę informaciją apie Rygos oro uostus.

Rygos oro uostas

Latvijoje veikia trys tarptautiniai oro uostai, vienas regioninis oro uostas, viena karinė oro bazė ir vienas aerodromas. Tarptautiniai Latvijos oro uostai:

  • Daugpilio oro uostas;
  • Liepojos oro uostas;
  • Rygos oro uostas.

Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, jog tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą Rygos oro uosto. Šis Rygos oro uostas vykdo skrydžius į visus pasaulio kampelius.

Rygos oro uosto adresas

Jei domina Rygos oro uosto tvarkaraštis ar svarstote „Koks Rygos oro uosto adresas?“, siūlome apsilankyti internetiniame tinklapyje: http://www.riga-airport.com/

Rygos oro uosto adresas bus reikalingas tiems žmonėms, kurie atvažiuos iš Lietuvos, pasirinkę skrydį iš šio Rygos oro uosto.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC