Pigiausi skrydžiai į Rygą iš artimų oro uostų

Rygos oro uosto tvarkaraštis


Ryga – Latvijos sostinė, kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kraštų. Lietuviai ypač mėgsta Rygą, nes ji yra netoli Lietuvos, todėl ją pasiekti itin paprasta. Nuo Lietuvos iki Rygos galima važiuoti automobiliu, tačiau tai užtruktų kelias valandas, tad kitas optimaliausias variantas – skrydis lėktuvu. Jeigu planuojate atostogas Rygoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais. Nepamirškite pasidomėti oro uostu, į kurį atskrisite ir būtinai susiplanuokite kaip iš jo nuvyksite į reikiamą lokacijos vietą.

Svarbiausias dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti – kelionės bilietai. Tam, kad galėtumėte užsisakyti lėktuvo bilietus, turite pasirinkti miestą į kurį skrisite. Jūsų dėmesiui pateikiame pagrindinę informaciją apie Rygos oro uostus.

Rygos oro uostas

Latvijoje veikia trys tarptautiniai oro uostai, vienas regioninis oro uostas, viena karinė oro bazė ir vienas aerodromas.Tarptautiniai Latvijos oro uostai:

  • Daugpilio oro uostas;
  • Liepojos oro uostas;
  • Rygos oro uostas.

Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, jog tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą Rygos oro uosto. Šis Rygos oro uostas vykdo skrydžius į visus pasaulio kampelius.

Rygos oro uosto tvarkaraštis

Jei domina Rygos oro uosto tvarkaraštis ar svarstote „Koks Rygos oro uosto adresas?“, siūlome apsilankyti internetiniame tinklapyje: http://www.riga-airport.com/

Rygos oro uosto tvarkaraštis keičiasi. Tai priklauso nuo daugelio atvejų. Vienas iš jų – lėktuvo gedimas, netinkamos oro sąlygos, katastrofa. Rygos oro uosto tvarkaraštis, patalpintas internete, padės greičiau ir patogiau susirasti norimą informaciją apie jus dominantį skrydį, iš anksto numatyti galimus skrydžius ir susiplanuoti atostogas.

Rygos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC